درباره بیمارستان دکتر امامی

 

تاریخچه بیمارستان

بیمارستان دکتر امامی در سال ۱۳۴۳ توسط دکتر محمدحسین امامی به عنوان اولین بیمارستان خصوصی درجه یک شیراز فعالیت خود را با نیت خدمت به کشور آغاز کرد. 

دکتر محمدحسین امامی تجربیات خود را در نتیجه اخذ تخصص در رشته زنان و زایمان از کشور آمریکا به این عرصه آورد. اکنون پس از ۳۰ سال فرزند ایشان دکتر غلامرضا امامی که تحصیلات خود را از دوره ابتدایی تا اخذ مدرک تخصص در رشته ارتوپدی در آلمان گذرانده، به وطن بازگشته تا مشعلی را که ۵۰ سال پیش توسط پدرشان برافروخته شد، همچنان روشن نگه دارد و در خدمت وطن و مردم باشد.

دکتر غلامرضا امامی پس از سالها با وجود داشتن موقعیتی عالی در بیمارستان دانشگاه دوسلدرف آلمان به وطن بازگشت و پس از زحمات چندین و چندساله و صرف هزینه هنگفت نهایتا بیمارستان را در شهریور ۱۳۹۷، به نحو مطلوب و شایستهای بازسازی و آماده خدمترسانی پزشکی کرده است.

معرفی  بیمارستان

این بیمارستان موسسهای خصوصی است که تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس فعالیت مینماید.

بیمارستان دکتر امامی با ظرفیت۳۲ تخت مصوب با ۳۲ درصد استغال تخت دارای ۱ بخش بستری با ۱۳ تخت و بخش اورژانس با ۴ تخت فعال ، ۴تخت اتاق عمل ، ۱ بلوک زنان و زایمان و زایشگاه با ۲ تخت فعال، و همچنین بخش های پاراکلینیکی: آزمایشگاه، رادیولوژی و دارو خانه وسنگ شکن و نیز بخش کاشت مو که به بخش خصوصی واگذار شده اند،  آماده خدمت رسانی میباشد.

تعداد پرسنل این بیمارستان شامل ۵ پزشک عمومی، ۳۲ نیروی درمانی و ۳۳ نیروی سایر واحد ها می باشند .

مشترک شدن در خبرنامه

اخبار و راه حل های سلامتی را برای مشکلات خود از کارشناسان ما دریافت کنید!

Translate »